CZ

EN

Naším cílem je rozvoj společností
CEIP zahájilo svoji činnost v roce 2017 a aktivně vyhledává příležitosti pro spolupráci
Roka Industry
Svářeč v ROKA Industry
Roko Industry

ROKA Industry

www.roka-teplice.cz

ROKA Industry je výrobce svařovaných ocelových a nerezových konstrukcí s více než 20letou historií se sídlem v Teplicích. Výrobky jsou určeny jako díly pro stavební nebo obráběcí stroje. Perličkou jsou i dodávky ocelových podpěrných konstrukcí pro stavebnicové sochy LEGO parků. ROKA Industry disponuje širokým strojním vybavením zahrnujícím mj. technologie laserového pálení, horizontálního obrábění nebo svařování včetně využití svařovacích robotů.

Central Europe Industry Partners již během prvních měsíců od vstupu do společnosti zajistil hladké předání řízení od zakladatele na nový profesionální management, spolupodílel se na zavedení nového systému řízení výroby a reportingu a otevřel společnosti dveře k novým zákazníkům.

Vlastnický podíl CEIP: 100%

Elcom
Tester ovládacích panelů v ELCOM
Elcom

ELCOM

www.elcom.cz

Společnost ELCOM je výrobce a dodavatel služeb v oblasti elektrotechniky. Vedle dodávek měřících systémů pro energetiku se zaměřuje na oblast průmyslové automatizace se specializací na měřící systémy. Mimo jiné disponuje unikátní technologií pro vizuální (Machine Vision), akustické, vibrační a haptické testování. Výroba je lokalizovaná v Ostravě, Brně a Bystřici nad Pernštejnem. Mezi zákazníky patří společnosti jako ABB, Siemens, nebo Škoda Transportation.

Central Europe Industry Partners do společnosti vstoupil jako většinový vlastník s cílem ji nadále rozvíjet společně s původními majiteli, jejichž roli postupně přebírá stávající management společnosti, a to jak operativně, tak i akcionářsky.

Vlastnický podíl CEIP: Majorita

Eltia

ELTIA

www.eltia.cz

V roce 2020 společnost ELCOM založila dceřinou firmu Eltia s.r.o., ve které má 100% podíl. Eltia se zaměřuje na oblast průmyslové automatizace a robotizace. Výrobní program zahrnuje dodávky montážních a výrobních linek, jednoúčelové stroje a integraci robotických a manipulačních systémů. Společnost vznikla v roce 2020, nicméně navázala na činnosti předchozí firmy s více jak patnáctiletou tradicí.

Vlastnický podíl CEIP: 100%

RHtech

RH-Tech

www.rhtech.cz

V roce 2019 vstoupila kapitálově společnost ELCOM do společnosti RH-Tech. Následně v roce 2021 navýšila svůj podíl a získala majoritu. RH-Tech se specializuje na kompletní realizaci robotických pracovišť, integraci mobilních robotů Omron a integraci robotů FANUC. Specialitou RH-Techu jsou také aplikace zaměřené na svařování a řezání/svařování laserem.

Vlastnický podíl CEIP: 51%

BMH
Robot BMH

BMH je česká průmyslová servisní společnost působící v oblasti bezvýkopových oprav vodovodních a kanalizačních potrubí. Společnost využívá špičkových robotických technologií a zaměřuje se zejména na tzv. inverzní metodu s vytvrzením rukávce teplou vodou nebo párou. Oproti klasickým přístupům, mají bezvýkopové opravy řadu výhod – vedle výrazně nižších nákladů (o 40 až 70 % v případě hustě osídlených oblastí) je to rychlost a snadnost realizace. Vedle vlastních oprav zajišťuje BMH také robotický monitoring stavu potrubí. Společnost dosud realizovala více než 1000 projektů.

Cílem CEIP je společnost dále rozvíjet a upevnit její postavení na trhu. Vedle investic do nových technologií, se nový CEO společnosti zaměří i na akvizice nových zákazníků z oblasti malých a středně velkých obcí. Součástí strategie je rovněž zvyšování povědomí o výhodách bezvýkopových metod.

Vlastnický podíl CEIP: 98,1%

KBNK
CNC ohýbání drátu 2D a 3D v KBNK

Společnost KBNK se řadí mezi přední tuzemské specialisty na zpracování drátu a plechu pro přední výrobce nástrojů a spotřebních produktů.

Společnost vznikla v roce 1994 nedaleko Jižních Čech, kde využívá výrobní prostory o rozloze 4000 m2. Společnost disponuje moderním výrobním CNC vybavením zajišťujícím vysokou efektivitu výroby.

Cílem CEIP je společnost dále rozvíjet společně s jejím stávajícím managementem, rozvinout business development, nastavit aktivní prozákaznický přístup, rozšířit a diverzifikovat portfolio zákazníků a kontinuálně zvyšovat tržby.

Vlastnický podíl CEIP: 93%

VYVA PLAST
VYVAPLAST tray
VYVA PLAST

VYVA PLAST

www.vyvaplast.cz

Společnost je ziskovým dobře řízeným výrobcem tepelně tvarovaných plastových výrobků se sídlem v severních Čechách. Portfolio produktů a technologií zahrnuje dvě základní produktové skupiny - traye a blistry z tenké plastové fólie vyráběné velkosériově a díly pro autobusy a karavany vyráběné z plastových fólií a desek.

Konstrukce a vývoj prototypových a finálních forem probíhá přímo ve společnosti. Sériová produkce je velkým potenciálem pro automatizaci a také pro neustálé zlepšování. CEIP přináší významnou hodnotu v obou činnostech.

Vlastnický podíl CEIP: 2/3