CZ

EN

Spolupracujeme s majiteli
Jsme dlouholetým partnerem firem v regionu

CEIP jako aktivní partner

CEIP je tvořený "průmyslníky" - bývalými manažery a vlastníky společností.

Díky svým předchozím angažmá, odbornosti a vytvořené síti kontaktů dokáže tým CEIP rozvíjet společnosti jak po obchodní, tak provozní stránce. Pro každou společnost je nominován z týmu tzv. Operating partner, který se zapojuje aktivně do řízení na každodenní bázi.

Zachování kontinuity společnosti

Na rozdíl od strategických investorů dokáže CEIP nabídnout takové podmínky jako jsou např. možnost zajištění kontinuity rodinné značky či udržení pracovních míst v regioně.

Záměrem CEIP je rozvíjet kvalitní české a středoevropské společnosti a udělat z nich významné hráče na domácím i mezinárodním trhu. To vše při zachování jejich úlohy ve svém regionu.

Společný rozvoj s majiteli

Společnosti rozvíjí CEIP spolu s jejich vlastníky/zakladateli. Jednoznačnou preferencí je tedy setrvání majitelů ve společnosti. Koupě 100% podílu není preferovanou strategií

Dle konkrétní situace dokáže CEIP navrhnout i majetkové zapojení managementu.

Celistvé vnímání hodnoty společnosti

Oproti Private Equity fondům a finančním investorům, neprobíhá ocenění společností čistě na základě historických výkazů a finančních výsledků. V rámci valuace dokáže CEIP zohlednit potenciál společností pro další růst.

Spolupráce s majiteli