CZ

EN

Martin Seidler

Operating Partner

Role ve fondu

Vyhledávání potenciálních průmyslových akvizičních cílů, technická due diligence, obchodní due diligence, odborné technické znalosti.

Post akviziční role

Člen představenstva odpovědný za provozní zlepšování.

Sektorové zaměření

Obrábění, strojírenství, letecký průmysl, aditivní výroba včetně 3D tisku, speciální povrchové úpravy, kování a slévárny.

Praxe

Martin má více než 25 let zkušeností ve výrobě. Martin nastoupil do Mora Moravia v roce 1989 a po MBO se v roce 1994 stal ředitelem letecké divize. Řídil prodej společnosti Honeywellu a dohlížel na restrukturalizaci, která vedla k růstu společnosti ze 120 na 960 zaměstnanců, přičemž tržby vzrostly 40x.

V roce 2006 se stal ředitelem Honeywell CEE sourcingu s unikátními znalostmi o CEE průmyslových společnostech. Byl zodpovědný za rozvoj nových dodavatelů a implementaci principů Six Sigma a Lean production v rámci dodavatelského řetězce Honeywell. V roce 2009 se v PBS stal ředitelem divize metalurgie, zodpovědný za divizi a provozní zlepšení. V roce 2010 nastoupil do společnosti Alcoa/Arconic jako vedoucí prodeje pro střední a východní Evropu.

V portfoliu Martin odpovídá za obchodní a strategické řízení společnosti BMH.

Vzdělání

Martin mluví česky, slovensky a anglicky. Je držitelem inženýrského titulu v oboru letadlová technika - letecká výroba na VUT Brno a absolvoval několik manažerských kurzů na University of North Florida.

Martin je držitelem Honeywell Six Sigma black belt certifikátu, má rozsáhlé zkušenostmi v oblasti zlepšování výroby včetně více než 50 projektů v celé střední a východní Evropě.